Ztrácí váhu, aby vypadal mladší?

Lidé stárnou, často ztuhnou. Extra váha může ukázat váš věk, protože je viditelným signálem vašeho zpomalení metabolismu. Protistějte účinek stárnutí extra hmotnosti tím, že pomalu ztratíte extra váhu a cvičíte tak, abyste zpevnili vaše svaly. Prostě neztrácejte příliš mnoho váhy, nebo můžete mít další vrásky, s nimiž se můžete potýkat.

Faktory

Ať vypadáte mladší poté, co ztratíte nežádoucí kilo, závisí na řadě faktorů. Pokud máte více než 40 let, ztráta příliš velké váhy vám může dát vzrušený vzhled, který vás zjevně starší, a udržet si pár kilogramů navíc může vést k mladšímu vzhledu. Na druhou stranu, jestliže jste značně nadváha, ztrácí váhu zdravým způsobem vám může dát mladistvou, tónovanou siluetu.

Tvoje tvář

Pokud jde o vaši tvář, existují výhody a nevýhody ke ztrátě hmotnosti. Pokud nosíte významné množství nadměrné hmotnosti, možná jste si všimli, že se vaše oči zdají být menší a vaše čelist je méně definovaná. Ztráta hmotnosti zvětší oči a zvýší profil. Nevýhodou ztráty hmotnosti je to, že vrásky se mohou znatelněji projevit, jakmile nebudou plné nadbytečného tuku. Přirozeným účinkem stárnutí je postupné vymizení podložních tuků pod očima – bez nich se oči mohou zdát starší.

Ztrácejte hmotnost pomalu

Způsob, jakým ztrácíte váhu, může výrazně ovlivnit váš vzhled. Pokud máte velké ztráty na váze a ztratíte ji rychle, můžete skončit s přebytečnou kůží. To vám může dát nedotčený, vrásčitý vzhled. Mnoho lidí, kteří ztrácejí více než 100 liber. Rozhodněte se, že máte operaci k odstranění přebytečné kůže, která obnoví jejich mladistvý vzhled. Ztrácejte váhu pomalou rychlostí 1 libra týdně, abyste minimalizovali vaše šance na rozvoj volné kůže.

Cvičení

Jak stárnete, ztrácíte svalový tonus. Jedním z nejlepších způsobů, jak zhubnout a stimulovat mladistvý vzhled, je cvičení. Zvedněte závaží na tón svalů a zapojte se do energických činností, které dodávají pokožce mladou záři. Cvičení může dělat víc než poskytnout vašemu tělu mladší vzhled – má účinek proti stárnutí na mozku. To také ovlivňuje to, jak se vidíte sami. Vycházíte a děláte činnost, jako je jízda na horském kole nebo kanoistika, vám pomůže cítit se mladistvý. Zatímco je pravda na řeč: “Pokud nevypadáte dobře, necítíte se dobře,” je pravda také pravda. Cítění dobře může být nejlepším elixírem pro mladistvý vzhled, který existuje.