Někdo ztratil váhu s úplnou posilovnou?

Jak naznačuje jeho název, Total Gym je fitness vybavení, které je navrženo tak, aby nahradilo veškeré další vybavení, které můžete najít v cvičišti. Lidé opravdu ztratili váhu pomocí Total Gym – i když chcete být jedním z nich, měli byste nejprve porozumět mechanismu úbytku tělesné hmotnosti a jak může Total Gym pomoci.

Celková tělocvična je v podstatě kusem posilovacího výcvikového vybavení. Na svých internetových stránkách je Total Gym popsána jako součást “funkčního” výcvikového vybavení, které využívá vaši vlastní tělesnou hmotnost a poskytuje odpor podobný tomu, co se můžete při výcviku na váze setkat. Silový trénink je nezbytnou součástí zdravého životního stylu, připomíná Centra pro kontrolu a prevenci nemocí. Hlavní funkcí silového tréninku je budování svalů. Svaly vyžadují více energie k udržení než tukové tkáně – tím, že budujete svaly, spálíte více kalorií po celý den a časem byste mohli zhubnout.

Vaše tělo vyžaduje kalorie – další slovo pro energii – pohybovat se. Když spálíte více kalorií, než vaše tělo potřebuje pro své základní funkce, vytvoříte kalorický deficit a ztratíte váhu. Pokud jste sedavý, nebo vůbec neuplatíte a začnete používat systém Total Gym, budete pohybovat vaše tělo víc, než jste dřív, a to by mohlo vést k spálení více kalorií a následnému deficitu kalorií. To, že spalování kalorií spolu s budováním svalů pomohlo mnoha lidem zhubnout, podle posudků zveřejněných na internetových stránkách Total Gym Direct.

Existuje mnohem více, jak snižovat váhu než jednoduše provádět kardio a silový tréninkový trénink. Můžete vytvořit potřebný nedostatek kalorií přidáním více cvičení do každodenní rutiny – ale pokud to chcete udělat ještě rychleji, budete muset také změnit stravu, připomíná osobní trenér Michael Behnken, který přezkoumal Total Gym pro své Webové stránky Zeptejte se trenéra. Zatímco Behnken schvaluje Total Gym jako životaschopnou součást vybavení pro hubnutí, připomíná také čtenářům, že vyvážená strava s správnou výživou je klíčem k opravdovému úspěchu. Pokud si nejste jisti, kolik kalorií vaše tělo potřebuje, použijte kalkulačku, jako je kalkulačka poskytovaná Americkou radou pro cvičení, abyste mohli vypočítat své potřeby na základě váhy, věku a pohlaví.

Pokud jste si vybrali zařízení Total Gym jako zařízení, které budete používat pro práci a zhubnout, můžete vidět výsledky – ale nezapomeňte, že kombinace stravy s řízenou kalorií, silového tréninku a kardiovaskulárního cvičení je nejlepší přístup. V ideálním případě budete provádět silové tréninkové cviky s Total Gym dva až tři dny v týdnu v nekončících dnech a pak provádět kardiovaskulární cvičení, jako je běh, plavání, jízda na kole nebo aerobik asi pět dní v týdnu, aby pomohla váhu rychleji. Co se týče spalování kalorií, mějte na paměti, že cvičení síly trénují pouze zhruba 112 kalorií za 30 minut pro osobu s kapacitou 155 liber, zatímco nepřetržité kardio, jako je cyklistika, může spálit téměř třikrát tolik kalorií.

Silové vybavení pro výcvik

Kardio zařízení

Potravinářský faktor

Ideální přístup ke ztrátě hmotnosti