Jak může dospívající získat větší biceps bez vybavení?

Přidání svalové hmoty na jakýkoli bod vašeho života je mimořádně obtížné. Obvykle se každý den věnuje hodiny věnování do a ven z posilovny. Pokud jste dospívajícím dospívajícím bez přístupu k tělocvičně, úroveň obtížnosti se exponenciálně zvyšuje. Neboj se, stále je naděje. Dokonce i bez vybavení tělocvičně, můžete vybudovat až na vyčnívající biceps a vyplňte rukávy jako nikdy předtím.

Gym vybavení je navrženo speciálně pro ruce, které má uchopit a zvlhčuje se vzduchem v jakémkoliv způsobu, jakým si cvičí každé cvičení. Vzhledem k tomu, že nemáte luxus těchto nástrojů, musíte přijít s vámi. Jakýkoliv objekt, který je poměrně těžký, drží váhu a rukojeť může fungovat dobře. Džbány na mléko jsou vynikajícím nástrojem pro bicepsové kadeře, stejně jako tašky na potraviny plné různých předmětů. Pokud je váha příliš snadná, můžete jednoduše přidat do džbánu vodu nebo přidávat další předměty do sáčků.

Dieta je stejně důležitá pro budování svalů jako cvičení. Podle Dr. Len Kravitz na univerzitě v Novém Mexiku hraje bílkovina klíčovou roli v růstu nové svalové hmoty. Když zvedáte závaží nebo ve vašem případě džbány mléka, svalové vlákna v bicepsu se doslova odtrhnou. Po cvičení tělo odesílá družici do místa slz, aby pomohla léčit vlákna. Tyto buňky se množí a nakonec taví na vlákna, což způsobuje, že svaly jsou větší a silnější než dříve. Protein řídí tento proces a podle Ministerstva zemědělství Spojených států vaše tělo potřebuje až 0,8 g bílkovin denně za každou váhu, kterou vážíte.

Část cvičení k budování svalů má trpělivost. Nebudete pěstovat 14-palcové biceps přes noc, a nemůžete pracovat vaše biceps každý den urychlit proces. Dr. John Berardi, bývalý olympijský trenér, doporučuje dávat jednotlivým svalům až sedm dní, aby se zotavili a znovu získali po cvičení. Proces růstu svalů potřebuje čas a musíte nechat své tělo postavit zpět, než začnete znovu trhat svalové vlákna.

Nepoužívání speciálně navrženého vybavení přináší rizika. Pokud se rozhodnete používat džbány na mléko, existuje možnost, že vrchol vypadne a voda uvnitř se rozplní. V tomto případě je nejlepší, aby vaše biceps cvičení venku ve vodě-přátelské oblasti. Použití nákupních tašek představuje další hrozbu, protože rukojeti mohou odtrhnout papírové tašky a dno může vypadnout z plastových sáčků. V posledně uvedeném případě je velmi důležité držet nohy ven pod vaky. Bez ohledu na těžké předměty, které máte v pytlích, může spadnout na nohu a způsobit potenciálně vážná zranění.

Domácí cvičení

Svalový růst

Odpočinek

Upozornění