Jak leah remini ztratila svou váhu

Herečka Leah Remini získala přibližně 80 liber během těhotenství s dcerou Sofia Bella, podle Celeb Source. Po porodu čelila kruté kritice médií a veřejnosti ohledně jejího přírůstku hmotnosti a přiznává, že se potýká se ztrátou hmotnosti po těhotenství na svém osobním blogu. Díky odhodlání cvičit a sledovat zvláštní stravu, Remini dokázala ztratit hmotnost dítěte a znovu získat její postava.

Plán cvičení

Před porodem si Remini cvičí nejvíce ráno v 5 hod. Podle jejího blogu. Po porodu svého dítě začala Leah cvičit s celebrit osobním trenérem Gunnarem Petersonem pět dní v týdnu. Peterson navrhl pro ni osobní cvičení, podle Glamour.com. Peterson často změnil rutinní cvičení v Remini, střídavě způsob, jakým běžela a zvedala závaží, aby zabránila tomu, aby se její tělo přizpůsobilo.

Pokusy se vyvarovat

Remini tvrdila, že na svém blogu zkoušela řadu výživných diety a diety. Od koloniky až po záběry, aby se zhubla, Remini přiznává, že se snaží a selhává s mnoha různými způsoby ztráty hmotnosti. Po těchto pokusech řekla, že věděla, že je čas najít nový plán. “Naučila jsem se, že musíte dělat něco, co funguje dlouhodobě,” řekla Remini ve svém blogu. “Vím, že to zní trochu, ale musíte se skutečně zaobírat jako životní styl.”

Strava

Po neúspěšných pokusech na vyčerpávající stravě se Remini obrátil na 1. osobní dietu od doktora R. Cohena, kardiologa, který doporučil osobnímu plánu na snížení tělesné hmotnosti Reminiho. Dieta byla navržena tak, aby kontrolovala chutě jídla, zvyšovala energii a redukovala nadýmání. Dr. Cohen používá krevní testy k určení hormonální nerovnováhy v krvi a vytváří dietu, která řeší tyto nerovnováhy, podle internetové stránky 1. osobní stravy. Dieta nevyžaduje žádné specializované doplňování a neomezuje stravu.

Rada

Remini říkala, že vždy obsahuje den podvádění do své stravy, aby se vyhnul pocitu, že je zbaven. “Musíte najít hranice, které vás udrží v řadě, jako jeden podvodný den po tom, co ztratíte tolik kilo a pak znovu přidáte podváděcí den, když jste na vaší ideální hmotnosti, jednou týdně, měsíc, ať už to funguje,” řekla V příspěvku blogu z 5. května 2008. Remini také říkala, že měnící se dieta a cvičení byly nezbytné – že její ztráta hmotnosti by nemohla být provedena bez obou snah.