Jak dlouho vaříme předvařené krůty

Plně vařená krůta poskytuje pohodlný způsob, jak servírovat večeři díkůvzdání za kratší dobu, než kdybyste uvařili surový krůt. Přestože je krůta předvařená, musíte stále dodržovat pečlivé pokyny – typicky poskytované výrobcem -, aby se zabránilo šíření potravinového onemocnění. Jak dlouho vaříte celý pták, závisí na jeho hmotnosti, přičemž větší krůty potřebují více času. Předkrývající se krůty mohou být nakrájené a podávané v chladu nebo znovu ohřáté a slouží jako součást tradičního svátku. USDA doporučuje mít dva teploměry na ruce při přípravě jakéhokoli druhu krůty: jeden sledovat teplotu vaší chladničky a teploměr na maso pro kontrolu krůty pro doneness.

Servírování předpečeného Turecka za studena

Butterball důrazně doporučuje před vařením v chladničce rozmrazit předem připravené krůty až na pět dní. Rozmrazení krůty v chladničce udržuje maso pod 40 stupňů Fahrenheita, což je teplota, při které se bakterie začínají rychle šířit, podle USDA. V jídle, jako jsou sendviče a saláty, můžete jíst plně ochlazené krůty, pokud to uděláte, zatímco je maso studené. Vyhněte se nechat studené, předvařené krůty sedět mimo lednici déle než 15 minut.

Zahřívání předpečeného Turecka

Odstraňte obal a položte rozmrazený, předvařený, celý krůtík do pekáče s prsní stranou nahoru. Kůra krůtajte lehce olivovým olejem a umístěte do trouby předehřáté na 375 stupňů Fahrenheita. Nechte krůta znovu zahřát asi 10 minut na libru, podle grafu na webových stránkách Butterball. Například znovu zahřát rozmražené, předvarené krůty vážící 10 liber za přibližně 1 3/4 hodiny. Pečte v troubě asi za hodinu a pokud je krůtí pokožka přehnaná, zakryjte celý pták fólií. Zkontrolujte, zda je krůtí masem teploměrem, který začíná asi 30 minut před doporučenou dobou vaření. Vložte teploměr do nejhustší části prsou a stehna, aby se zkontrolovalo, zda je neplodná. Nenechte špičku teploměru dotknout kosti, protože může být teplejší než maso. USDA doporučuje vařit a znovu ohřát veškerou drůbež, včetně předvarené krůty, na vnitřní teplotu 165 stupňů Fahrenheita. Pokud je to žádoucí, můžete použít kapátka ze spodní části pekáče na domácí omáčku.

Slovo o plnění

Pokud podáváte předpečené krůty, připravte si náplň zvlášť, abyste zabránili šíření potravinového onemocnění. To je obzvláště důležité, pokud hodláte spočítat děti, těhotné ženy, senioři nebo někdo s oslabeným imunitním systémem mezi svými hosty na dovolenou večeři. Věci na čas tak, že po smíchání náplňových ingrediencí v hrnci můžete okamžitě vyskládat do trouby.

Bezpečná manipulace se zbytky Turecka

Ošetřujte předem připravené zbytky krůt, stejně jako ostatní zbytky drůbeže. Zachyťte předem připravené krůtí maso v chladničce během dvou hodin po jeho opětném ohřevu. V chladničce můžete uchovávat předem připravené zbytky krůt – do 40 stupňů Fahrenheita – až na čtyři dny. Zbývající krůta může být uchovávána v mrazáku po dobu až čtyř měsíců, podle USDA a Národní turecké federace.