Hry hrát při výuce jízdy na kajaku

Základní dovednosti v kajaku jsou nezbytné, než se vydáte na vodu. Jednoduché hry s potřebnými tahy kajaku vám pomohou svým studentům procvičovat správnou techniku ​​a bavit se v procesu. Ujistěte se, že každý z vašich studentů nosí osobní flotační zařízení a před zahájením vašich her je informován o základních námořních pravidlech na vodě.

Přední a zadní pádlo

Vyberte jeden orientační bod nebo bod viditelný všem na vodě, nebo se postavte na vodu a nechte své studenty projet na cestu buď dopředu nebo pádlem. Vítěz může být určen tím, kdo vás nejdřív dosáhne, nebo tím, kdo udržuje nejbližší kurz k vám nebo k cíli.

Sweep Stroke a Edging

Umístěte své studenty do kruhu a nasměrujte je ke zdvihu na straně lodi, která odpovídá vnějšímu okruhu. Nechte je pokračovat v útlumu na té straně, dokud nebudou schopni generovat dostatek hybnosti k vytvoření vířivého efektu ve vodě. Nebo je nechte opakovaně otočit postavu osm ve vodě tím, že provedete zdvihový pohyb na jedné straně a opakujete stejný počet zdvihů na protilehlé straně. Správné zdvihové pohyby by měly být přemístěny ve tvaru osmiček.

Osvěžující

Uvolněte řadu plážových míčů nebo míčů na hřišti na vodě a nechte jezdci porazit každý míč do vody za pomoci zdvihacího zdvihu s pádlem. Ten člověk, který může v daném časovém okamžiku zasáhnout nejvíce míčů, vyhrává hru.