Homeopatie léčba akné

Podle homeopatických lékařů je vnější erupce akné známkou vnitřní poruchy v těle. Na rozdíl od moderních alopatických lékařů, naturální lékaři věří, že akné by nemělo být léčeno topickými krémy a mastimi, a místo toho věřili, že kožní porucha by měla být léčena holisticky. To vyvolává přirozené léčebné síly těla pomocí homeopatických léků specifických pro příznaky. Jakýkoli druh infekce kůže by měl být pečlivě sledován, pokud jde o příznaky otravy krve, a všechna rozhodnutí o léčbě by měla být projednána se svým lékařem.

Antimonium tartaricum

Osoby, které zažívají velké zapálené akné pustuly, které jsou citlivé a velmi bolestivé na dotek, mohou těžit z homeopatického antimoniového tatarku. Bílé povlečení jazyka je dalším dobrým znamením, že je třeba antimonium tartaricum.

Calcarea Carbonica

Když trpíte chronickými výhněmi akné nebo jinými zapálenými kožními skvrnami, calcarea carbonica je homeopatická léčba, o níž se věří, že zvyšuje schopnost kůže odolávat onemocnění. Je určen jednotlivcům, kteří jsou ohromeni příliš mnoha povinnostmi.

Hepar Sulfuris Calcareum

Pokud jsou přítomny bolesti, pokud máte velmi bolestivé pupínky pomalé léčit nebo máte abscesy se sklonem k tvorbě hnisu, může být použita homeopatická hepar sulphuris calcareum. Osoba, která tuto léčbu potřebuje, může mít výpary, které voní kyselým nebo podobným stárnutím.

Silicea

Pokud trpí akné, kteří se po léta objevují, Silicea se považuje za homeopatický lék na výběr. Podle naturopathic lékařů, mít akné po dlouhou dobu naznačuje problém, který je velmi hluboký v kůži.

Pulsatilla

Podle naturopatického lékaře, Judyth Reichenberg-Ullmana, může být homeopatická pulsatilla použita pro akné způsobené několika různými zdroji. To je věřil k léčbě akné související se špatnou stravou nebo horké, vlhké prostředí. Doporučuje se také pro mladé lidi, kteří vstupují do puberty, kteří trpí hormonální akné, stejně jako pro ženy, které mají výpadky spojené s menstruačními cykly. Reichenberg-Ullman zdůrazňuje, že ti, kteří potřebují pulsatillu, často touží po mastných nebo mléčných výrobcích, které zhoršují jejich akné, a mají tendenci být emocionální nebo někdy lpící.

Pokud je potíže s kůží spojeno s abnormálně načervenalými kožními vyrážkami, které se cítí horké a velmi svědivé, je indikována homeopatická síra. Obecně platí, že osoba, která potřebuje homeopatickou síru, může mít volné stolice, plyn, nadměrný pot a výpary, které voní jako zkažené vajíčka.

Tekutý Arnica 6c věří několik homeopatů, kteří pomáhají s adolescentním akné tím, že zvyšují zásobení krví, které pomáhá pokožce aktivně odstraňovat trosky z těla. Myšlenka spočívá v tom, že zdravá kůže brání bakteriím nacházejícím se ve vlasových folikulách vytvářet infekce akné.

Síra

Arnika