Domácí krém na hluboké vrásky

Jak léta prochází, jemné obličejové linie a vrásky se objevují, když kůže začíná produkovat méně ropy, podle Health Services na Columbia University. Tyto bílé a nevzhledné náznaky stárnutí se bohužel postupně změní v hlubší vrásky a brázdy. Ačkoli není možné vrátit čas a vrásky zmizet, dobrá domácí krém na obličej, aplikovaný denně, vyživuje a hydratuje pokožku a dává tváři hladší a mladistvý vzhled. Chcete-li zvýšit zářivost a zklidnit pokožku, můžete vytvořit make-up krém na vrásky pomocí běžných a nenákladných kosmetických produktů.

Umístěte 3 polévkové lžíce. Mandlový olej v horní části dvojitého kotle. Mícháme 2 lžíce. Vodný lanolin a 2 polévkové lžíce. kakaové máslo. Při kombinování hydrolýzy s ostatními přísadami dávejte pozor.

Zahřívejte přísady, mícháme, dokud směs není hladká. Smíchejte směs z tepla a mícháme 2 lžičky. Růžovou vodu a 1/2 lžičky. Miláček. Směs dobře promíchejte, dokud směs nemá krémovou konzistenci.

Nechte smetanu vychladnout. Chladený krém umístěte do vzduchotěsné nádoby. Přeskočte plastové nádoby při ukládání domácího krému na vrásky. Skleněné a keramické dózy skladují produkty přírodní krásy nejlépe.

Umyjte si obličej a krk a poté směs vyhlaďte do pokožky. Vzhledem k tomu, že olej, lanolin a kakaové máslo se mohou oddělit, budete muset nádobu protřepat ještě před nanesením na kůži, aby došlo k remixování přísad. Uchovávejte krém v chladničce mezi použitími.