Dobré ovoce pro krevní skupinu o

Podle Petera J. D’Adamaho, přírodovědec, který vytvořil dietu typu krve, lidé typu O pocházejí ze starých lovců a měli by dodržovat plán stravování, který odráží jejich předkové: vysoký obsah bílkovin a zeleniny na bázi zvířat, Zrna a mléčné výrobky. Pouze některé druhy ovoce jsou považovány za dobré pro typ O. Studie University of Toronto publikovaná v roce 2014 však nenalezla žádný důkaz, který by podpořil teorii, která stojí za stravou krve. Před pokusem o dodržení plánu se poraďte s lékařem o možných nedostatcích.

Vyberte čerstvé švestky

Všechny druhy čerstvých švestek – červené, zelené nebo tmavě fialové – jsou dobrým ovocem pro lidi typu O, kteří mají jíst v krevní skupině podle D’Adamo. Oficiální stránka pro krevní skupinu říká, že je to proto, že švestky obsahují složky, které mohou inhibovat schopnost vašeho těla produkovat polyaminy. Vysoká koncentrace polyaminů v krvi, tvrdí D’Adamo, může zvýšit vaše riziko trávicích problémů a rakoviny. Také tvrdí, že švestky mohou snížit hladinu vyloučeného indikace typu O jednotlivce. Vysoký ukazatel moči se často vyskytuje u lidí s poruchami trávení.

Zahrnout sušené švestky

Sušené švestky nebo sušené švestky doporučuje také D’Adamo pro jednotlivce typu O. Stejně jako čerstvé slivky, dieta krevní skupiny vylučuje schopnost slivků snížit hladinu polyamin syntézy a indikace. Švestky jsou zvláště doporučeny pro diabetiky krevního typu O podle plánu. Je povoleno také stříhání pyré – které si můžete připravit nebo zakoupit. Může být použita jako náhražka másla nebo oleje v pečených výrobcích za mnohem méně tuků a cholesterolu. Naplánujte 1/4 šálku pyré na každých 1/4 šálku tuku.

Užijte si Obr

Lidé s krví typu O mohou ve své stravě obsahovat spoustu čerstvých a sušených fíků. Oba mají údajně stejný účinek na úrovně indikace a polyaminu jako na švestky a švestky. Vyhněte se kandovaným fíkům nebo fíkům konzervovaným v těžkém sirupu, které obsahují vysoké množství cukru. Zatímco 1 šálek nakrájených čerstvých fíků se počítá jako jedna porce ovoce, považuje se za plnou porci pouze 1/2 šálku sušených fíků. Omezte příjem sušeného ovoce, abyste předešli nadměrným kaloriím.

Jiné povolené ovoce

Krevní skupina O lidé mohou jíst řadu dalších druhů ovoce, které jsou pro ně považovány za neutrální v krevní skupině. Na základě předpokladu stravy tyto plody nejsou škodlivé, ale nemají pro lidi typu O stejné zdravotní výhody jako fíky, švestky a švestky. Poskytují však vlákninu a nezbytné živiny, jako je draslík a vitamín C. Některé příklady vhodné pro krevní skupinu O zahrnují třešně, jablka, všechny odrůdy hroznů, meloun, hrušky, banány, borůvky, citróny, grapefruity, papáje a maliny.