Cvičení pro získání vyššího

Ačkoli vaše kosti přestávají růst v dospělosti, cvičení, které zlepšují vaši držení těla a dekomprimují vaše páteře, mohou způsobit, že se zdáte vyšší. Tato cvičení se zaměřují na vývoj správné polohy a posilování břišních a páteřních svalů a prodloužení páteře.

Dospělí nemohou prodloužit kosti. Správné držení těla je zdravé, a zdá se, že se zdáte vyšší. Panva by měla být umístěna neutrálně. Je běžné, že panva se může sklánět dopředu kvůli slabým břišním svalům, zvyšuje zakřivení spodní části zad a přitahuje žaludek dopředu. Ačkoli méně časté, pohlcovací postoj, kde žaludek je tlačil zpět a ramena dopředu mohou být opraveny posilováním svalů trupu. Neustálý tlak na zadní straně komprimuje obratle blíž. Závěsné a kyvadlové cvičení uvolňují tlak na disky mezi obratlí a obnovují je do normální velikosti. Pravidelné cvičení jógy může také vytvořit prostor mezi obratlům ve vašem páteři, což vám dává palec, možná dva, navíc výšku. Ale roztahování představuje pro vaši páteř bude nutné provádět každý den, abyste udrželi tu výšku.

Závěs uvolňuje tlak komprese vašeho páteře. Zavěste z pruhu nebo použijte stůl nebo boty s inverzí. Bar by měl být dostatečně vysoký, abyste mohli volně viset. Pomalu uvolněte páteř. Pokračujte po dobu 20 až 30 sekund. Opakujte tři až pětkrát. Při zavěšení na ramenou nepřekračujte rameny. Koule kloubu by měla být pevně v zásuvce.

Kettlebell je kovová koule se smyčkou. Houpačky Kettlebell pomáhají dekomprimovat páteř a zároveň rovnoměrně posilovat jádro a boky. Držte konvici s jednou nebo oběma rukama mezi nohama a pohněte boky, aby se kloubový kroužek otočil na úroveň hrudníku. Nechte hybnost, abyste ji odnesli zpátky mezi nohu, ohýbáním kolen a boků, aby absorbovali váhu. Vaše boky by měly zamknout dopředu s každým houpačkem a vaše paže by měly být uvolněné jako řetěz drží kouřovou kouli. Pokud nejste obeznámeni se školením kettlebell, při startu najděte certifikovaného instruktora.

Naklonění pánve dopředu a dozadu posiluje podpůrné svaly a zvyšuje povědomí o držení těla v pánevní dutině. Na ruce a na kolenou, s rukama roztaženými na ramena a kolenami roztaženými mezi koleny, se střídají mezi vyklenutím zády nahoru a ocasem směrem dolů, zaoblení zády a zakrytí zády dolů a uvolněním horní části hrudníku směrem k podlaze. Ty jsou známé v praxi jógy jako náklon kočky a náklon psa, resp.

Cobra je jóga, která posiluje svaly podporující páteř. Začněte ležet na žaludku. Zatlačte ruce, boky a nohy na podlahu, zvedněte trup, naklonějte se na boky a zakryjte záda. Nevytáčejte pohybem pohybu a dýchate hladce během cvičení.

Janda seděli od Vladimíra Jandy, aby zlepšili zdraví dolní části zad. Sednutí Jandy se provádí při stlačení vašich podpatků dozadu proti hmotnosti, jako je kettlebell nebo činka. To zabraňuje svalům hip-flexoru, které naklápějí pánvi dopředu, zakřivují spodní část zad a zvyšují napětí dolní části zad při normální krvácení. Janda sedí-up je mnohem těžší než krize, provádět dvě až tři sady pěti opakování pro úplnou izolaci břicha a lepší držení těla.

Postoj a výška

Závěsný

Kettlebell houpačky

Pánevní plachty

Cobra

Janda Sit-up

Přestože nesprávná držení těla může naznačovat nevyváženou sílu svalů, může to také znamenat vážný zdravotní stav nebo nedostatek výživy. Jakékoliv osoby s poraněním zad nebo jinými zdravotními problémy by se měly poradit se svým lékařem před zahájením nového rutinního cvičení.

Pozor