Cvičení pro tělocvičnu v rack-in-one

Ačkoli to vypadá jako chodec, “Rack” all-in-one tělocvična je ve skutečnosti cvičný stroj, nebo přesněji, cvičební rám. Pevný ocelový rám se skládá do tří různých konfigurací – plochých, stojících a lavic – usnadňuje různé cvičení na odolnost proti tělesné hmotnosti. Rack váží 30 liber, což je dostatečně těžké na to, aby bylo možno použít jako váhu pro některé cvičení paže, ale přesto lehké, aby bylo možné je nosit. Je schopen podporovat tělesnou hmotnost až 300 liber.

Umístěte stojan ve stojaté konfiguraci a můžete použít nejvzdálenější rukojeti k plnému rozklepání, stlačením nahoru a dolů pouze silou paží. Pokud nejste připraveni k tomu, abyste dosáhli své plné tělesné hmotnosti, položte stojan do roviny v konfiguraci svého stolu a dělejte lavičky od vodorovných lišt.

Ve své konfiguraci lavice zdvojnásobí rampu jako vyvýšené tlačné tyče pro práci na hrudi, tricepsu a ramenou. Uskutečnění pushů na liště místo na podlaze může snížit nepříjemné pocity na zápěstí, ale zvýšené polohování Racku také dělá cvičení trochu jednodušší, protože zvyšujete tělesnou hmotnost.

Postavte stojan nahoru a můžete provést modifikované vytažení z vodorovných “ponorných” lišt. Umístěte své tělo pod tyče, směrem ven a vytahujte se. Toto je méně než ideální cvičení, protože funguje pouze částečně. Protože vaše nohy stále spočívají na podlaze, zvednete jen část své tělesné hmotnosti.

Sklopte rackové strany a položte je rovně na podlahu. Malé kolečka namontované na rámu umožňují pohybovat Rockem dopředu a dozadu. Zakládejte kolena na podlahu, uchopte stojan a přetáhněte je dopředu a dozadu, nebo klečte na stojanu, položte obě ruce na podlahu a posuňte spodní část těla dopředu a dozadu. Oba cvičení pracují na abs.

Zvedání stojanu je přibližně stejné jako zvedání dvou 15 liber. činky. To je dost odolnosti proti výzvám začínajícím a středně pokročilým cvikům s ramenními lisy. Uchopte stojan oběma rukama a zatlačte ho rovně nad hlavu. Nasaďte stojan, dokud vaše lokty nejsou zhruba rovny s vašimi rameny, poté znovu stiskněte.

Rack můžete také použít pro lehké kadeře. Uchopte ji za dlaně, abyste pracovali s bicepsem, nebo použijte dlaně v kladiva s kladivem, abyste primárně pracovali na brachioradialis, tahání svalů, které přechází z vašeho ramena do předloktí.

Pokles

Kliky

Kliky

Ab Rolls

Lisy

Kudrlinky

Zakryjte stojan přes záda a ramena, jako by se jednalo o batoh, a položte si ruce do rámu, abyste ho udrželi v bezpečí. Nosení stojanu poskytuje další 30 liber. Odporu, když provádíte cvičení nohy v těle, jako jsou dřepy a výpady.

Cvičení nohou