Chrumkavé potraviny s nízkým obsahem karbidu

Dieta s nízkým obsahem uhlovodíků vás omezuje na méně než 150 gramů sacharidů denně a extrémně nízkokalorické diety dovolují méně než 50 gramů. S takovými omezeními si nemůžete opravdu dovolit hodně občerstvení, jako jsou čipy, sušenky a sušenky, které mají tendenci mít vysoký obsah sacharidů. Ale občerstvení vařených vajec, nakrájeného sýra a kukuřičného tuku opouští, že chcete tuto uspokojivou křik. Několik potravin s nízkým obsahem uhlovodíků může pomoci vyřešit váš chuť, v závislosti na tom, jaký stupeň omezení carb budete sledovat.

Přirozeně nízkokalorické křupavé potraviny

Ořechy a semena nabízejí křupavou změnu tempa z steaku, kuře, sýra a brokolice. Pokud jste na plánu s extrémně nízkým obsahem uhlovodíků, například 20 gramů denně, malé množství čistých sacharidů v ořechách a semenech je velmi příležitostnou léčbou. “Net” sacharidy jsou ty, které ovlivňují vaši hladinu cukru v krvi a jsou důležité pro počítání carb. Vyčistěte čisté sacharidy odečtením gramů vlákniny z celkového množství sacharidů v gramech. Ze všech oříšků poskytují syrové kešu nejvíce čisté sacharidy s 8 gramy na 2 polévkové lžíce. Téměř všechny ořechy mají asi 2 až 3 čisté gramové gramy na 2 lžíce. Například pražené mandle mají asi 3 gramy čistých sacharidů na 24 celých ořechů, makadamové ořechy nabízejí 2 gramy čistých sacharidů na 2 polévkové lžíce a oleje pražené smíšené ořechy obsahují 3 gramy na 2 polévkové lžíce. Semena jsou další křupavá možnost, zejména pokud máte alergii na ořechy. Munch na loupaných slunečnicových semenách nebo posypeme na salát na 2 gramy čistých sacharidů na 2 polévkové lžíce, nebo si zvolte pražená, loupaná dýňová semena, která má 1,2 gramů čistých sacharidů na 2 polévkové lžíce.

Křupavé, nízkokalorické zeleniny

Klasická křupavá surová zelenina, mrkev, obsahuje 8 gramů čistých sacharidů na šálek mincí – takže je příliš bohatá na karbamidy pro mnohé plány s nízkým obsahem uhlovodíků. Místo toho můžete dosáhnout na tymiánky, které nabízejí jen 1 gram čistých sacharidů na stonku. Přidejte šíření mandlového másla na 3 gramy čistých sacharidů na 2 polévkové lžíce. Různé, křupavé saláty, jako je červená a římská, nabízejí jen stopové množství sacharidů. Použijte je ke zalévání dipsy se smetanou, smetanou nebo majonézou a bylinkami. Lžíce těchto kapiček přidává asi 1 gram sacharidů. Namočte svraštěné surové proužky červené nebo žluté papriky do salsy, která obvykle obsahuje pouze 1 až 2 gramy čistých sacharidů na 2 polévkové lžíce. Kale čipy, vyrobené z listů zelené zeleniny vařené při nízké teplotě až křupavé, obsahují asi 6 gramů čistých sacharidů za unci. Zakupte si sáčky z kadeřových čipů ochucené horkým pepřem nebo sýrem.

Chrumkavé komerční občerstvení

Pokud váš životní styl s nízkým obsahem karbamidu vynechává tortilla čipy nebo houževnaté sušenky, můžete si užít vepřové kůry. Můžete si je vychutnat přímo z tašky, abyste uspokojili touhu po něčem slaném a křupavém. Jsou to smažené vepřové tuky a nemají sacharidy, ale obsahují značné množství nasycených tuků a sodíku, takže je používejte jako léčbu. Některé obchody se specializovanými obchody nabízejí nízkotučné krekry vyrobené z lnu, sóji nebo sýru. Zkontrolujte štítky, abyste zjistili přesný počet sacharidů. Někteří tvrdí, že jsou “nízký-carb”, ale stále mají 8 až 10 gramů čistých sacharidů na porci, takže mají nízké sacharidy ve srovnání s původními verzemi, ale nemusí se ve vašem plánu hodit.

Domácí občerstvení

Tradiční potraviny s nízkým obsahem karbidu mohou být vyrobeny křupavé a trochu vám pomohou z trouby. Do pergamenového papíru položíme lžíce drceného parmezánu, starého čedaru nebo Asiago a pečeme v troubě o délce 375 stupňů po dobu šesti až osmi minut. Syr se roztáhne do plochého, hnědého ořechu. Vyjměte z trouby a nechte vychladnout, stávají se křupavými při pokojové teplotě. Použijte podobnou techniku ​​k přípravě pepperoniových čipů. Na pečící plochu rozetřete jednu vrstvu pepperoni kol a sezonu, pokud chcete, s italskými kořením. Pečte na 375 stupňů po dobu 10 minut. Vyjměte z trouby a vyčistěte přebytečnou vazelínu a poté ji opět zahřejte na další dvě až tři minuty.